Luxusní Pelíšek Hedron pro mazlíčky

Luxusní Pelíšek WildCroc pro mazlíčky vyrábíme ve třech velikostech, v několika barvách a s vygravírovaným jménem, které si sami zvolíte.

Designově dokonale provedený pelíšek od naší značky WildCroc je určený nejen pro vašeho pejska nebo kočičku, ale i jiné domácí mazlíčky. Tento pelíšek neboli boudička bude nejen neodolatelným místem pro odpočinek vašeho drahého mazlíčka, ale zároveň i krásným stylovým doplňkem do vašeho domova, jistě se bude vyjímat v každém interiéru a přitom poskytne vašemu chlupatému miláčkovi dostatek komfortu a soukromí.


Pelíšek
Velikost M

Design

Líbivý a praktický design, jenž vás bude bavit a který jen tak nevyjde z módy.

Materiál

Kvalitní materiály slibující delší životnost produktu a preciznější i poctivější zpracování.

pelíšek
Velikost L

Konfigurátor, kde si navolíte Váš pelíšek pro Vašeho mazlíčka.


GALERIE: Luxusní Pelíšek Hedron


PROČ OBJEDNAT U ARCADE.WILDCROC.CZ?

  • VŠE JE NA MÍRU – U nás není nic problém. Pokud si zákazník přeje jiný rozměr nebo by si přál úplně jiný výrobek, prostě napíše nebo zavolá a společně vymyslíme řešení. Gravírování motivu dle přání je samozřejmostí. 
  • GARANCE KVALITY – Všechny výrobky u nás prochází ruční kontrolou a  99% z nich si sami vyrábíme. Ručíme za kvalitu.
  • KVALITNÍ BALENÍ – Všechny výrobky balíme kvalitně do krabic s ozdobnou dřevěnou vlnou, aby se během přepravy nic nemohlo přihodit. A pokud se jen něco stane, tak vy nic neřešíte – reklamaci u dopravce zařídíme my a vám ihned posíláme nový výrobek.
  • PRECIZNOST PŘEDEVŠÍM – Celé WildCroc vzniklo nikoliv jako přeprodej produktů, ale jako služba zákazníkům. Naším cílem je rychle komunikovat, co nejkvalitněji vyrobit a co možná nejrychleji poslat náš výrobek zákazníkovi.
  • PODPORA NOVÉHO PROJEKTU – Nejsme velká firma, jsme malý tým, který baví ruční výroba a tak jsme se pustili do dřevěných výrobků na našel laseru. Svým nákupem podpoříte naší myšlenku a pomůžete nám růst. Za to Vám děkujeme!


Podívejte se na naše webové stránky: www.ARCADE.WILDCROC.cz

Další stránky s produkty od nás najdete zde: https://handmadetvoreni.cz/od-inzerenta/d2lsZGNyb2M./