fbpx

O NÁS

Zabýváme se výrobou originálních dárkových předmětů již od roku 2019, které publikujeme na našem e-shopu.

Dále nabízíme služby 3D TISKU, LASERU a závodního SIMULÁTORU, ke kterém se více dozvíte pod titulkem níže.

Naším hlavním cílem je absolutně spokojený zákazník. Společně s našim týmem ručíme za kvalitu a kvalitní servis, který byl od založení WildCroc s.r.o. vždy na prvním místě.

NAŠE PROJEKTY

E-SHOP

Na našem e-shopu najdete pouze originální výrobky, které jsou vypalovány našim laserem nebo vyrobeny pomocí 3D tiskárny.

Díky našemu kvalitnímu laseru a použití vysoce kvalitních barevných sprejů, můžeme garantovat barevnou stálost a dlouhou životnost našich výrobků.

Veškeré námi dodané výrobky jsou už hotové přímo pro vystavení.​

SIMULÁTOR

Nabízíme k pronájmu profesionální, plně pohyblivý závodní simulátor.

Ponořte se do světa závodů, náš pohyblivý auto simulátor Vám to dovolí. Staňte se závodníkem u nás v Arcade a soutěžte s přáteli. Zasedněte za volant mnoha závoďáku, vyzkoušíte si několik tratí a jenom tak poznáte, jak se cítí profesionální závodníci!

Náš závodní simulátor zaznamenává všechny změny na povrchu a v chování auta se aktualizují 200 krát za sekundu. Spolu s nejlepšími dostupnými ovladači na volant s okamžitou zpětnou vazbou a silou až 20Nm, celokovovými, hydraulicky tlumenými pedály s maximálním tlakem na brzdu 136kg je na našem simulátoru docíleno maximálně realistického, ale bezpečného zážitku z rychlé jízdy v závodním voze.

LASER

Potřebujete si vyrobit něco do školy nebo nějaký doplněk do bytu? Není problém, připravte si vhodný vektorový formát (.ai nebo .dxf) a spojte se s námi.

Řezání nebo gravírování dřeva laserem jsou rychlé a spolehlivé operace, při kterých realizujete i ty nejkomplexnější tvary. Pomocí CO2 laserové řezačky máte vždy po ruce vše, co potřebujete k překvapivě oslňujícímu výsledku. Nejen že řezání dřeva laserem šetří čas, ale také je naprosto přesné na 0,001 mm, bez ohledu na složitost tvarů, které chcete laserem řezat.

U nás si můžete vyřezat vlastní výrobky a naučit se základy vypalování. 

3D TISK

Přejete si vyrobit díl podle skutečné předlohy, ke kterému už není dokumentace nebo potřebujete poradit či upravit díly na optimální 3D tisk?
Právě u nás se můžete naučit s 3D tiskárnou. Pomůžeme převést vaše nápady do skutečných výrobků. V závěru si vytvoříte svůj vlastní výrobek, který si zdarma ponecháte.

Naše 3D tiskárny dokáží vyrobit téměř cokoliv, jako jsou například: náhradní díly, lidské postavičky a obličeje, zmenšeniny různých staveb, automobily nebo spousta dalších předmětů. Celé kouzlo se skládá jen v namodelování předmětu, který chcete na tiskárně zhotovit.

© 2021 WildCroc s.r.o.

Sledujte nás:

Sledujte nás:

© 2021 WildCroc s.r.o.